Teknoloji

10. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı Yeditepe Üniversitesi’nde

Siber güvenlikten metaverse’e “Dijital Çağda Sürdürülebilirlik”, “10. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı’nda tartışılacaktır.

“10. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı” 18-20 Ekim 2023 tarihleri ​​arasında Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir. Konferans Danışma Kurulu kararı ile yurt içi ve yurt dışı birçok bilişimciye ev sahipliği yapmaya hak kazanan Yeditepe Üniversitesi, kampüsünde duayenler.

Bu alanda akademi ve sektörde yapılan yeni çalışmaları paylaşmak, yurt içi ve yurt dışı ağları güçlendirerek yeni işbirlikleri kurmak amacıyla düzenlenen konferansın ana teması “Dijital Çağda Sürdürülebilirlik” olarak belirlendi. ”.

Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Canan Aykut Bingöl ile Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. , Dr. Öğretim Üyesi Çağla Özen Hakkında.

Yapay Zeka, Büyük Bilgi, Blockchain

Türkiye bilişim sektörünün duayenlerinin Uygulama Kurulu’nu oluşturduğu konferansa başta İsviçre, İngiltere ve Hollanda olmak üzere birçok ülkeden katılım bekleniyor. Katılmak isteyenler için davetin yapıldığı konferansta, dijital çağın uygulamaları tüm taraflarla tartışılacak. Konferansta tartışılacak konulardan bazıları şu şekilde:

“Metaverse Fundamentals: Blok Zinciri, Kripto Para Birimleri ve NFT’ler”, “Siber Güvenlik ve Bulut Bilişim”, “Veri Bilimi, Büyük Veri, Veri Analitiği ve Veri Yönetişimi”, “Nesnelerin İnterneti, Dijital İkizler ve Uygulamalar”, “Dijital Dönüşüm ve Endüstri 5.0” , “Yapay Zeka ve Uygulamaları”, “Toplum 5.0 ve E-adaptasyon” ve “Oyun Geliştirme, Oyunlaştırma, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-cigli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu