Haber

Batman’dan AK Parti adaylarına görkemli karşılama

yarasa Adam Bugün Ankara’dan gelen Batman AK Parti Milletvekili adayları Ferhat Nasıroğlu, Fırat Tunç, Muhsine Bozkurt, Murat Güneştekin ve Serhat Ramanlı, havalimanında törenle karşılandı. Karşılama törenine yüzlerce parti ve aday yakını katıldı.

HALK selamladı

Havalimanından ayrılan giden adaylar, araç konvoyu eşliğinde şehir tipini atarak parti binasında toplanan kalabalığı selamladı.

21 YILDIR GÜZEL YAZDIK

Burada vatandaşlara seslenen Ak Parti İl Başkanı Akif Gür, “Bugün ramazan ayını hatasız sonlandırıyoruz. Oruçlarımız, dualarımız Rabbimiz katında kabul ve makbul olsun. bugün orucunuzla bizi kucakladınız milletvekili adaylarımızı ağırladınız Allah hepinizden razı olsun Bugün itibari ile yaklaşık bir aylık bir süremiz var 14 Mayıs 2023 bizim için çok değerli her seçim değerlidir ama bu seçim Batman için hem ülkemiz hem de coğrafyamız için çok değerli.Çok teşekkür ederim.21 yıldır çok güzel hikayeler yazdık.Batman için ülkemizde çok güzel hikayeler yazdık.Ben yatırıma yatırım yaptım ama. 21 yıl sonra durmayacağız.Her zaman söylediğim bir söz vardır.Buralara kadar durmadık,alacak çok yolumuz var.Durmak için çok erken.Daha yapacak çok işimiz var ki tüm 21 yıldır yapılanlar boşa gitmiyor.” ifadelerini kullandı.

“DİLLERİNİ KULLANMAYACAĞIZ”

Öte yandan Gür, aleyhimize kurulan ittifaklardan örnekler vererek konuşmasına devam ederek, “Bize karşı ittifak ne derse desin onların dilini kullanmayacağız. İkinci gündemlerinde ne olduğunu çok iyi biliyoruz. 21 yıldır mühendislik projelerinin yanı sıra bir yanda demokrasi bir yanda hukuk bir yanda sahada büyük mesafeler kat ettik her bölgemiz nasibini aldı geçmişte bu bölge çok yenildi Kürtlüğü ve dindarlığı için “Çobanlar ile yemek yiyen siyasetçiler gördük. İmkan ve asimilasyon siyasetiyle mimar Kürdü yok sayan, Müslümanı yok sayan, azizimizle konuşan bir parti ve onu takip eden bir grup gördük” dedi.

canik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu