Haber

Hadise’den İnanılmaz Paylaşım! 2023 Yılını İddialı Pozlarıyla Özetledi

Hadise son zamanların belki de en çok konuşulan isimlerinden biri. Özel hayatı, sahne stili, düetleri ve müziği ile gündemde olan popüler bir isimdir. Sosyal medyayı etkin kullanan müzisyen, son paylaşımıyla yeniden gündem yarattı. İşte o yazı;

Bir olay denilince, tıpkı adı gibi, her zaman akla bir olay gelir. Sahne performansı ve formunun yanı sıra özel hayatından da sık sık söz ediyoruz.

Kısa bir süre önce Mehmet Dinçerler ile evlenip boşanan Hadise, özel hayatında uzun süredir sessizliğini koruyor.

Bunun yerine yeni çıkan modüller ve düetler tartışılıyor. Aşk üzerine “Howl” şarkısının yanı sıra Murda ile birlikte rol aldığı “Dönene Kadar” uzun süredir listelerin üst sıralarında yer alıyor.

Hatta ikili önceki gün katıldıkları ödül töreninde birlikte ödül aldı. Şu anda O Ses Rap’te ekip olarak birlikte çalışmaya devam ediyorlar.

İkilinin uyumu o kadar beğenilecek ki hayranları da aralarında bir bağ olduğuna inanıyor. Sahne dansları da bu niyetin tuzu biberi olabilir…

2023 yılına bu açıdan bakıldığında Hadise için çok çabuk anlayacaksınız. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yılını özetlediği için dolu dolu geçeceğini anlamış olmalı.

Olay olunca olay olur dedik. Bu gönderiye eklediği fotoğraf da bu açıklamayı doğruluyor.

Cesur gönderisi kısa sürede binlerce düzgün, çirkin yorum aldı;

Hadise’nin 2023’ü özetleyen paylaşımını nasıl buldunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu