Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik levha ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Ankara Çevre Yolu Kavşağı-Ankara-Kırıkkale yolunun 25-27. Ankara-Kırıkkale ve Kırıkkale-Ankara kilometrelerinde üretim çalışmaları nedeniyle şerit daraltma yapılıyor.

İzmir-Çeşme Otoyolu 3-5. kilometrelik (Karaburun-Zeytinler kavşakları) çift yönlü imalat çalışmaları nedeniyle yolun sağ şeridi trafiğe kapatılarak sürücüler başka şeride yönlendirildi.

Sakarya- Pamukova yolu 24-25. Sakarya istikametinde demiryolu kavşağının kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritte yapılıyor.

Seydişehir-Akseki yolunun 33-37. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücüler trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmek zorunda kalıyor.

Hopa-Borçka-Artvin yolunun 1-16. kilometre, çeşitli bölümlerde üretim çalışmaları nedeniyle denetim altında ulaşıma izin veriliyor.

Çorum-Ankara yolunun İskilip-Osmancık kavşağında farklı kotlarda kavşak olması nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Nurdağı-Bahçe kavşakları Adana istikametindeki çalışmalar nedeniyle yol üzerinde bant aktarması yapılarak, Gaziantep istikametinden kontrollü olarak trafik akışı çift yönlü olarak sürdürülüyor.

Refahiye-İliç yolunun 66-68. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmesi önemli.

Çanakkale-Balıkesir yolu, 9-17. kilometrelerce uzunluğundaki köprünün bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatıldı. Bu bölümde alternatif güzergah olarak Müstecap-Habipler istikametinden ulaşım sağlanmaktadır.

Malatya-Sivas yolu 30-33. Kuruçay Köprüsü’ndeki çalışma nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu