Yaşam

Ünlü oyuncu Wilma Elles’tan yeni dizi müjdesi

Ünlü oyuncu Wilma Elles, yeni bir dizi çekmekte olduğunu belirterek, “İlk sezonu çektik. Heyecanla yayınlanmasını bekliyoruz. Çok heyecanlıyım. Bazı haberler var. Maalesef daha fazlasını veremem.” detaylar.”

Katıldığı bir ödül töreninde gayrimenkulün en garantili yatırım olduğunu belirten Elles, “Hayatta dimdik durmak istiyorsanız iyi bir muhasebeciye veya iyi bir avukata ihtiyacınız var ve şunu da eklemek isterim ki siz iyi bir emlak danışmanına sahip olmak gerekiyor.”

Ödül gecesinde konuşan Elles, “Aslında çok tutumlu bir insanım. Ailem beni böyle eğitti. Birileri büyük şeyler alabilir, ben o kadar tutumlu değilim. Gayrimenkul yatırımını seviyorum. para kazan diyorsun çünkü lüks bir çanta alıyorsun para kazandırmıyor. Ancak emlak her zaman takdir eder. İster satabilir ister kiraya verebilirsiniz. Bence bu harika bir şey. Buradan davet aldığım için çok mutluyum” dedi.

Ödül gecesini düzenleyen Emrah Uçar, Elles’e katılımından dolayı teşekkür ederek, “Wilma’nın doğru yatırımlar yaptığını düşünüyorum. Bizden bu konuda yardım istedi. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu